Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Hej! Nazywam się Monika Piłka.

Witaj na moim blogu!

Pomysł na założenie bloga kulinarnego narodził się kilka lat temu. Początkowo jako „Zapach Domu”, później „Piłka w Kuchni” stał się niejako kroniką moich kulinarnych przygód i eksperymentów. Był miejscem, w którym porządkowałam swoje przepisy oraz archiwizowałam zdjęcia stworzonych przeze mnie potraw.

Z czasem blog i jego tematyka ewoluowały. Zaczęły wypływać moje fascynacje rozwojem osobistym i literaturą. Tak powstały nowe kategorie „Piłka poleca” i „Piłka czyta” zahaczające o tematykę książek, które czytam, miejsc, które odwiedzam, produktów, które testuję. Tak na bloga wkradł się lifestyle. Uwielbiam gotować i piec. Mogłabym każdego dnia gotować coś innego – niestety nie zawsze się udaje. Jestem mamą, żoną, bibliotekarką, blogerką, prezeską i fryzjerką. Wiele ról – jedna ja, dlatego często żongluję priorytetami i tym, co w danej chwili jest najważniejsze.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i… zostaniesz na dłużej. Komentuj, dziel się swoimi wariacjami oraz opisuj własne przygody kulinarne.

Rozgość się!

Moje zalety

90

Miłość do gotowania

97

Autentyczność

86

Kreatywność

Print Friendly, PDF & Email